Hakkımızda

1980 yılında Arı ? pastane imalathanesinden başlayan serüvenin ardından uzun yıllar tekstil sektöründe faliyet gösterdik deneyim ve tecrübeler sonucu 2012 yılında Tatmin Gıda San. Tic. A.ş.’yi Vatan Caddesinde Historia AVM yanında kurup Faruk Güllüoğlu’nun Türkiye’deki ilk franchise’ı olarak hizmet vermeye başladık ve kısa süre içerisinde Faruk Güllüoğlu’nun en önemli şubesi haline getirmeyi başardık.

Bu başarımız, enerjimiz ve deneyimlerimiz ile Nus Nus ve Honey World markalarını değerli müşterilerimizin hizmetine sunarak geniş bir ürün yelpazesi oluşturduk.

Nus Nus Organic House markası ile adından ödün vermeden Türkiye’nin tüm bölgelerinden baharat, çerez, çay, kahve, kuru meyve, sabun ve birçok ürünleri tamamen doğal ve natürel ürünlerini sizler ile buluşturmak için çalışıyoruz. Felsefemiz olarak kendi tüketmediğimiz hiçbir ürünü siz değerli müşterilerimize sunmuyoruz. Bu Sayede tüm müşterilerimizin memnun olarak ayrılmasını hedefliyoruz.
Honey World markası ile de tamamen organik ve doğal ballarımızı müşterilerimize sunduk. Farkımız olarak lezzeti, %100 organik ve hiçbir katkısı içermemesidir işte bu yüzden seçkin ve özel ballarımızı raflarımızda siz değerli müşterilerimize satışa sunduk.

Nus Nus ve Honey World olarak mağazamızı ziyaret eden tüm müşterilerimize kendilerini özel hissetmeleri için gerek çikolata, hediyelik eşya, Doğal parfüm, Dünya çayları, her geçen gün büyüyen ürün yelpazemiz ile sizlere her zaman EN İYİSİ ni sunduk ve sunmaya devam edeceğiz.
nusnus naturel & organik hous tan alacağınız ürünlerin tadından ve kalitesinden hep emin olun