Shf Mavi Anemon Yağı 30 ml Shiffa Home

(0)
Ürün Kodu : NS-02820
75,00 TL
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Planlanan Teslimat
:
06.07.2022
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Mavi anemon Çiçeği dünyada özellikle kuzey yarım kürede ve ılıman ortamlarda yetişen bir bitkidir. Beklenti ve umut anlamında hediye olarak kullanılan bu çiçek, Yunanca ’da ruh, canlılık anlamlarında kullanılıp aynı zamanda tazelik ve gençlik anlamına da gelir.
  Mavi anemon çiçeği yağı, yüz ve boyunda oluşan ince çizgilerin azalmasına ve cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı olabilir.
  Olgun ciltlerin sıklıkla tükettiği mavi anemon yağı, özellikle 35-40’lı yaşlardan sonra cildin pürüzsüz görünüme sahip olması için tavsiye edilir. Cilt temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine akşam yatmadan önce uygulanabilir.

  Mavi Anemon Çiçeği Yağı Kullanım Önerisi: Haricen masaj yapmak suretiyle cilt bakımında kullanılabilir. Cildi beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. İÇİLMEZ.

  İçerik: Mavi anemon Çiçeği (Oleum Anemone Apennina).
  Distilasyon yöntemiyle elde edilmiştir

  Hatırlatma: Uçucu yağ olduğundan ciltte kızarıklık, yanma gibi alerjik etkiler gösterebilir. Bu yüzden sabit yağlar ile karıştırılıp kullanılması gerekmektedir.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Oda sıcaklığında (15-30°C) muhafaza ediniz. Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
  Raf ömrü: 3 yıldır.

  Gramaj: 30ml
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.