Sıralama seçin
Toplam 72 ürün görüntüleniyor.

Organik Baharat Çeşni

Baharat çeşni çeşitleri ile yemeklerinizi lezzetlendirebilirsiniz. Birbirinden lezzetli tatlar elde edebileceğiniz baharat çeşni çeşitleri burada! Baharat çeşni çeşitler, hemen hemen her yemeğinize kullanabileceğiniz birbirinden farklı tatları içinde barındırır. Karabiber, kekik ve baharat gibi bilinen baharat çeşitlerinin yanı sıra daha bilmediğiniz birçok lezzeti Nusnus güveni ile temin edebilirsiniz. Baharat çeşitleri, et yemeklerinde olduğu gibi sebze yemeklerinizde de kullanabileceğiniz alternatiflerdir. Yaptığınız yemekler her ne kadar lezzetli olsa da kullandığınız baharatlar sayesinde daha farklı lezzetleri alışılmışın dışında sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Baharat Çeşni Nedir?

Baharat çeşnisi, et ve sebze fark etmeksizin yemeklerinize farklı aromalar katan karışımlardır. Baharat çeşnileri, yemeklerinizde doğru tercihler ve doğru miktarlarda kullandığınızda yemeklerinizin lezzetini ikiye katlar. Sebze ve et yemeklerinde oldukça lezzetli aromalar katan çeşni çeşitleri, aynı zamanda balık yemeklerinde isabetli kararlar olacaktır. Aromasından, kokusuna pul biber, tane karabiber ve kırmızı pul biber başta olmak üzere birbirinden farklı ve lezzetli baharat çeşni karışımlarını Nusnus’tan güvenle temin edebilirsiniz.

Baharat Çeşni Hangi Yemeklerde Kullanılır?

Baharat çeşni çeşitleri arasında en çok kırmızı baharatlar ve pul biber çeşitleri bilinse de birçok farklı baharat çeşni çeşitleri vardır. Bu baharatların her birisi farklı yemeklere yakışan baharatlardır. Dolayısıyla da et, sebze ve balık yemeklerinde baharat çeşniler; hem aroması hem de tadı ile lezzeti ikiye katlayan karışımlardır. Baharat çeşni çeşitlerini; zeytinyağlı ve tencere yemeklerinin yanı sıra aynı zamanda tüm sebze yemeklerinizde, et yemeklerinizde, patates kızartmalarınızda, köftelerinizin içinde, makarna soslarının içinde, çorba ve püre gibi tariflerinizde kullanabilirsiniz.

Baharat Çeşni Çeşitleri Nelerdir?

Tazeliğin ve doğallığın adresi olan nusnus.com.tr, sizlere sunduğu taze ve doğal baharat çeşni çeşitleri ile en doğalından sofralarınıza lezzeti getiriyor. Yemeklerinizi çeşitli tat ve aromalar ile lezzetlendirmek istiyorsanız Nusnus’ta farklı baharat çeşni çeşitleri bulabilirsiniz.

Ürün yelpazesi içerisinde; karışık tane biber, safran, anason, rezene, Himalaya tuzu, kimyon, sumak, pul biber, kekik, nane, et baharatı, tavuk baharatı, kajun, Osmanlı baharatı, salata baharatı, kurutulmuş reyhan, kabuk tarçın, defne yaprağı, zerdeçal, karanfil, mahlep tozu, kişniş, haşhaş, kurutulmuş domates, çorba baharatı, çörek otu, zahter, ak biber, köri, kakule, pul biber, köfte baharatı, balık baharatı, et baharatı ve susam gibi baharat çeşni ürünleri yer alır.

Baharat Çeşni Fiyatları

Çörekotu fiyatı gibi baharat çeşni çeşitlerinin fiyatları hakkında net ve tek bir fiyat vermek mümkündür. Nusnus kalitesi ile sofralarınıza doğal lezzet katmak için sizlere sunulan baharat çeşni fiyatları da malzeme ve gram özelliklerine göre değişir. Kakule fiyatı, pul biber fiyatı ve kırmızı pul biber fiyatı tercih edeceğiniz gramaja göre ve forma göre farklılık gösterebilir. Kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeyen Nusnus baharat çeşni çeşitlerini en uygun fiyat garantisi ile web sitemizden bulabilirsiniz.

Baharat Çeşni Ürünleri Hakkında Merak Edilenler

Baharat çeşni çeşitleri, birçok açıdan özellikle yemek yapmayı sevenlerin merak ettiği ürünlerdir. Baharat çeşni ürünleri hakkında merak edilen diğer konular;

Çeşni Baharat Nerede Kullanılır?

Baharat çeşni çeşitleri; et ve sebze yemeklerinin yanı sıra balık yemeklerinde de kullanılan karışımlardır. Aynı zamanda fırın, tencere ya da kızartma yemeklerinde de farklı tatlar katan ürünlerdir.

Sebzeli Baharatlı Çeşni Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanı geniş olan sebzeli baharatlı çeşni; et, balık ve sebze yemeklerinin yanı sıra aynı zamanda çorba, püre ve köfte tariflerine yakışan tatlar arasındadır.

Kajun Baharatı İçinde Ne Var?

Kajun baharat çeşni içerisinde dengeli oranlarda; sarımsak, soğan, toz biber, kara biber, tatlı toz biber, zerdeçal, kişniş, yenibahar, tuz, zahter ve kimyon vardır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.