Sıralama seçin
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kavrulmuş Kuruyemiş

Birbirinden farklı lezzetlere sahip olan kuruyemişler hem sağlığa oldukça faydalı hem de nefis birer ara öğün alternatifidir. Ceviz, fındık gibi sert kabuklara sahip kuruyemişlerin içerdiği doğal yağlar beyin gelişimi için oldukça faydalıdır. Akşam atıştırmalıkları arasında görmeye alıştığımız kuruyemişler besin değerleri ve ara öğün yerine geçmeleri sebebiyle de son dönem diyet listelerinde yerini alıyor. Kavrulmuş kuruyemiş genellikle çiğ kuruyemişe göre daha fazla tercih ediliyor. Siz de Nusnus güvencesi ile aradığınız en lezzetli kuruyemişlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kavrulmuş Kuruyemiş Çeşitleri

Kuruyemişlerin en büyük özelliklerinden biri lifli bir yapıya sahip olmalarıdır. Vücut sağlığınızın dengede kalması için günde bir porsiyon kuruyemiş tüketebilirsiniz. Diyet listesine ekleyen ve kilo almak isteyen kişiler için kavrulmuş kuruyemiş kalori bakımından oldukça destekleyici olacaktır. Günlük enerji ihtiyacınızı kuruyemişler ile karşılayabileceğiniz gibi istediğiniz kiloya kısa sürede ulaşmanıza yardımcı da olacaktır.

Kuruyemiş çeşitleri içinden istediğiniz ya da tüketmekten keyif aldığınız birini seçerek sağlıklı beslenme rutininiz içine alabilirsiniz. Kavrulmuş iç Antep fıstığı, Siirt fıstığı, kaju, fındık ve çok daha fazlası Nusnus tarafından tazeliğini koruyacak şekilde ambalajlanır ve tüketicinin beklentilerine göre satışa sunulur. Karışık kavrulmuş iç çerez seçeneği ile ailenizdeki herkesin sevdiği ürünleri bir arada alma imkanına da sahipsiniz.

Kavrulmuş fındık en çok tercih edilen kuruyemişler arasında yer almaktadır.  Kavrulmuş fındığı ara öğün olarak tek başına tüketebileceğiniz gibi yiyeceklerinizin içine de katabilirsiniz. Tatlılarla tuzlularla hatta salatalarla bile oldukça lezzetli olan fındık, çoğu kişi tarafından sıklıkla tüketilir. Fındığın bilinen pek çok faydası vardır. Lezzeti ile bilinen ve birçok kişi tarafından tüketilen fındık, yüksek miktarda protein, yağ, vitamin ve mineral taşır.

Fındığın diyabet hastalığına ve beyin sağlığına olumlu etkileri olduğu bilinmektedir. Kavrulmuş kaju en sevilen kuruyemişler arasında yine ilk sıralarda yer alır. Lezzeti kadar insan vücuduna olan faydası da yüksektir. İhtiyacınız kadar kaju tüketmek kalp sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Kaju, düşük miktarda şeker içermesi ve kolesterol içermemesi sebebi ile diyabet hastalarının tüketebileceği kuruyemişler arasında ilk sıralarda yer alır.

Nusnus kalitesi ile ulaşabileceğiniz kavrulmuş kuruyemişler aynı zamanda bütçenize de dosttur. Kavrulmuş fındık fiyatları, kaju fiyatları, Antep fıstığı fiyatları markadan markaya göre değişiklik gösterse de Nusnus ürünlerini incelediğinizde, kalite ve fiyat avantajı farkını bir kez daha görebileceksiniz. Kuruyemişleri incelediğinizde karşınıza çıkan fiyat farklarının en temel sebebi çeşitlerinin farklı oluşudur. Ayrıca gramaj da fiyatı etkileyen unsurlar içinde yer alır.

Kuruyemiş satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu paketleme kuralları ve hijyendir. Herkes satın aldığı ürünü güvenle tüketmek ister. Tazeliğini uzun süre koruyacak şekilde paketlenen ürünler sağlığınız açısından da oldukça önemlidir. Sağlığınız için en uygun olan kuruyemişi satın almak için Nusnus’ a mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Kavrulmuş Kuruyemiş Faydalı Mı?

Kuruyemişler, lezzetlerini, aromalarını geliştirmek için kavrulur. Kavurma işlemi sırasında kuru ısı kullanılır. Kuruyemişlerin her iki tarafını da eşit şekilde pişirilecek şekilde kavrulur. Antep ve Siirt fıstığı hariç çoğu kuruyemiş kabukları olmadan kavrulur. Kuruyemişin raf ömrünü uzatan kavrulma işlemi, kuruyemişe lezzet katar.Kavrulmuş kuruyemişler de çiğ kuruyemişler gibi hemen hemen aynı miktarlarda yağ, karbonhidrat ve protein içerir.

Kavrulmuş Antep fıstığı, fındık, kaju gibi kuruyemişler gram başına biraz daha fazla yağ ve kalori içerse de besin değeri arasındaki fark fazla değildir. Nusnus tarafından tamamen doğal yöntemlerle kavrulan kuruyemişler hem damak zevkinize hitap ediyor hem de uzun süre bayatlamadan tüketilebiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.