Sort
Total of 20 products are displayed.

Vücut Spreyi

Vücut spreyi, son yılların gözde bir bakım ürünüdür. Parfüm gibi kullanılan fakat parfümden daha hafif bir yapıya sahip olan bu ürünler, farklı kokuları üzerinizde taşımanızı sağlar. Aynı zamanda gün içerisinde tazelenmek ve yenilenmek istediğinizde de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Erkekler için vücut spreyi çeşitleri de gitgide yaygın bir kullanım alanına sahip olmaya başlamıştır. Alt, üst ve orta notalarında farklı esintiler sunan ürünlerin kolay taşınabilir yapısı da kullanım sıklığının artışında rol oynayan önemli bir faktördür.

Vücut Spreyi Çeşitleri

Nasıl ki parfüm seçiminde son derece hassas davranıyor ve kaliteye önem veriyorsanız, erkek ve kadın vücut spreyi seçerken de aynı hassasiyeti göstermelisiniz. Teninizle temas edecek olan bu ürünler, uygun koşullarda üretilmediği takdirde alerjik reaksiyonlara yol açar. Böyle problemlerle karşılaşmamak için online alışverişlerinizde Nusnus’u tercih etmelisiniz. Eyüp Sabri Tuncer vücut spreyi ve çeşitli markalara ait kaliteli ürünler, uygun koşullar altında üretilir.

Çilekli vücut spreyini sıktığınız anda gelen o iştah açılması ya da vanilya ile gelen o romantik etki… Tek bir püskürtmede bile etrafa yayılan bu enfes kokular sayesinde bakımlı hissetmenin nasıl bir duygu olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Vanilyalı vücut spreyinin yaptığı egzotik çağrışımlar ile romantik buluşmalarınız çok daha güzel geçer. Lavanta vücut spreyi daha çiçeksi kokulardan hoşlananların başını döndürecek türdendir.

Vücut Spreyi Nasıl Kullanılır?

Kalıcı vücut spreyi etkisini hissetmek için vücut ısısının daha yüksek olduğu noktalara bu muhteşem ürünleri uygulayabilirsiniz. Kulak arkası, bilekler ve diz arkaları koku etkisini daha yoğun hissedebileceğiniz bölgelerdendir. Siz yürüdükçe her noktaya yayılan bir koku için vücut parfümünüzü saç uçlarına da uygulayabilirsiniz. Uygulamayı duş sonrasına denk getirmek ve spreyi temiz vücuda sıkmak, istediğiniz etkiyi elde edebilmek açısından son derece önemlidir.

Vücut Spreyi Fiyatları

Erkek ve kadınlar için birbirinden güzel kokulara sahip vücut spreylerini sizinle buluşturan Nusnus ile tazeliğin ve ferahlığın etkisini her an hissedebilirsiniz. Dilerseniz sevdiğiniz kokuların hepsini bir arada satın alın dilerseniz hiçbir zaman vazgeçemediğiniz o kokuyu tercih edin. Uygun fiyat avantajları aynı anda dilediğiniz kadar vücut spreyine sahip olma imkânı sunar. Aynı zamanda roll-on deodorant çeşitlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Hemen Nusnus'tan siparişinizi verin ve güzel kokularla kendinizi daha bakımlı hissetmeye başlayın.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.