Sort
Total of 105 products are displayed.

Parfüm

Parfüm tercihi yapmak kadınlar için de erkekler için de düşünüldüğü kadar kolay değildir. Seçeceğiniz parfümler gün içerisindeki modunuzu etkiler. Doğru koku tercihi ile gündelik yaşamınızı daha konforlu hale getirebilir, kendinizi tüm gün daha iyi hissedebilirsiniz. Kişinin kendine uygun parfümler içinden yapacağı seçimler, uzun yıllar aynı kokuyu kullanarak, kendi tarzlarını ortaya çıkarmasını da sağlar. Peki, doğru parfüm seçimi nasıl olmalı? Kim hangi kokuları tercih etmelidir?

Parfüm Seçimi Nasıl Olmalı?

Erkek ya da kadın parfüm seçenekleri içinden yapılacak tercihlerde ilk dikkat edilmesi gereken konu koku ile kişinin teninin uyum yaşayıp yaşamayacağına bakılmasıdır. Parfümler, bir  miktar uçucu alkol ile farklı malzemelerin içerdiği yağların bir araya getirilmesi ile üretilir. Bitkilerden elde edilen eterik yağlar distilasyon denilen oldukça zor bir yöntemle bitkilerden çıkarılır. Eterik yağların yüksek fiyatlı olmasının sebebi de değerli bitkiler üzerinde uygulanan bu işlemin oldukça zahmetli olmasıdır. Parfüm içinde, söz konusu eterik yağlardan az bir miktar kullanılır.

Birbirinden sengin esanslara sahip olan bitkilerden gül, yağı gül kokusu verirken, çağ yağı çam kokusu elde edilmesini sağlar. Bu esansların birbirini baskılamayacak şekilde bir araya getirilmesi ise oldukça profesyonel bir iştir. Tüm sıraladığımız detayları dikkatle incelediğimizde koku seçiminde temel olarak ten rengi, cilt yapısı, gündelik yaşam ve alışkanlıkların dikkate alınması gerektiği görülmektedir. Ayrıca bu kriterler kadar önemli olan bir konu da parfümlerin mevsimlere göre seçilmesi gerektiğidir.

Mevsimlere göre parfüm esansları ve yoğunlukları da değişir. Kadın parfümleri gibi erkek parfüm ürünleri de mevsimlere göre farklı içeriklerde tasarlanır. Her biri titizlikle tasarlanan erkek ya da kadın parfümleri seçeneklerinden birine sahip olmak için Nunus’a göz atmanın tam zamanı!

Parfümünüzü Tarzınıza Göre Belirleyin!

Özel günlerinizde olduğu kadar günlük yaşamınızda da iddialı olmak istiyorsanız vanilya, misk, amber gibi baskın kokulara ve şekerli notalara yönelebilirsiniz. Günlük yaşantınızda daha minimalist bir tarzdan ve sadelikten yanaysanız temizlik ve ferahlık hissi veren kokular tam size göre! Ayrıca meyve esansı ile üretilen baskın kokuların da farklı bir zevke hitap edeceğini eklemeden geçmeyelim.

Her yıl farklı marka ve esanslar trend olarak karşımıza çıkıyor. Kişinin kendisi ile ilgili beklentileri ve günlük yaşamı, koku seçimlerini etkiliyor. En iyi kadın parfümleri içinde pek çok marka göze çarpsa da her sezon birkaç tanesi daha ön planda oluyor. Aynı durum erkek parfümleri için de geçerlidir.

Parfüm Seçimi

Pek çok kişi parfümünü seçerken öncelikle koklamak ve araştırma yapmak ister. Kaliteli ve orijinal ürünlere sahip olmak herkesin hakkıdır. Güvenilir sitelerden yapacağınız alışverişler sayesinde zaman kaybı yaşamazsınız. Nusnus güvencesiyle sahip olacağınız birbirinden seçkin markaların ürünleri ile kendinizi her daim mutlu ve keyifli hissedebilirsiniz. Burberry, Armany, Dior, Gucci, Vakko parfüm ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz Nusnus sizi her zaman kendinizi iyi hissetmeye davet ediyor.

Parfümde Trend Seçimler

Son yıllarda pek çok marka, parfüm tasarımında adeta yarış halinde. Her yaştan her kesimden insana hitap etmeyi amaçlayan markalar, trend ürünler ortaya çıkarıyor. Böylece herkes kendi zevkine ve bütçesine uygun kokuyu çok daha yoğun bir biçimde kullanabiliyor. Trendleri yakından takip etmek ve fiyat avantajlarından yararlanmak için siz de acele edin.

Kendi ihtiyaçlarınıza uygun kokular içinden yapacağınız seçimlerle hem günlük yaşamınızda hem de özel günlerinizde kendinizi her zaman daha iyi hissedebilirsiniz. Trend ürünler hakkında bilgi almak, markaların sunduğu avantajlardan faydalanmak ve güvenle alışveriş yapmak için Nusnus yanı başınızda!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.