Sort
Total of 69 products are displayed.

Kolonya

Klasik Türk ikramı olan ve genellikle adı limonla beraber anılan kolonya, artık çok fazla çeşidiyle karşınıza çıkmaktadır. Genellikle parfümlerde görmeye alıştığınız çiçekleri, meyveleri ve diğer bitkileri artık kolonya çeşitlerinde de görebilirsiniz. Amber kolonyası gibi özel formüllerin yer aldığı bir ürün olmanın yanı sıra güçlü bir el dezenfektanı da olan kolonyayı yanınızda bulunarak, mikrop ve bakterilere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Bakterilere karşı koruma elde edebilmeniz için alacağınız ürünün en az %60 oranında alkol ihtiva etmesi gerekir. Ünlü ve kaliteli markaların 70⁰ alkol içeren ürünlerinin yanı sıra Nusnus kolonya ile de her gittiğiniz yere hijyeni yanınızda taşıyabilirsiniz.

Nusnus’ta Bulabileceğiniz Birbirinden Ünlü Kolonya Markaları

Cildinize temas eden, içeriğinde alkol bulunan bir ürünün uygun koşullarda üretilmemesi, sağlığınız için birtakım riskler ortaya çıkarır. Bu nedenle her zaman güvenilir markalara ait ürünleri kullanmanızda fayda vardır. Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri bu anlamda ilk akla gelen ürünlerdir. Markanın köklü geçmişi, herkes için güvenilirlik ve kalite anlamına gelir. Köklü geçmişiyle ve ıhlamur kolonyası gibi sunduğu çok sayıda çeşitle dikkat çeken bir diğer marka ise Rebul Kolonya’dır. Rebul kolonya çeşitleri aroma açısından son derece zengindir. Rebul Bouquet kolonya gibi çiçek aromalarını size sunan çeşitler ile yenilikçi kokuları her an üzerinizde hissedebilirsiniz.

Birbirinden Özel Kolonya Çeşitleri

Geçmişten bugüne Türkiye’de, eve gelen kişilere kolonya ikram etmek vazgeçilemeyen bir gelenektir. Bu geleneğin değeri özellikle 2020 yılında ortaya çıkan Covid 19 salgınından sonra daha fazla anlaşılmıştır. Bir zamanlar sadece bayramda akla gelen limon kolonyası ve diğer çeşitler, yoğun talep patlamasıyla karşı karşıya kalmıştır. Bu da kalitesiz bir şekilde üretilen ürünlerin sayısını artırdığı için daha dikkatli şekilde seçim yapmanız gerekir.

Kalitesiz bir ürün; cildinizin tahriş olmasına, alerjik problemlerle karşılaşmanıza ya da solunum kaynaklı sorunlar nedeniyle sıkıntı çekmenize neden olur. Mecitefendi kolonya gibi son derece kaliteli markalarda bu tarz sıkıntılar yaşamaz ve güvenli bir kullanım olanağı elde edebilirsiniz. Mecitefendi, Rebul ve Eyüp Sabri Tuncer kolonya gibi öne çıkan markalar, ulusal kuruluşların belirttiği standartlara uygun şekilde üretimlerini gerçekleştirir ve sık sık denetimlere tabii tutulur.

Çiçek Aromalı Kolonya Çeşitleri

Yasemin, adaçayı, gül ve daha nice çeşit… Farklılıkları yakından tanımak için Rebul Bouquet gibi çiçek esintilerini teninizde misafir edebilirsiniz. Japon kiraz çiçeği kolonyası son dönemin popüler kokuları arasında yer alır. Limon, portakal gibi aromalarla zenginleştirilen kiraz çiçeği kolonyası, kendinizi her an taze ve yenilenmiş hissetmenize yardımcı olur. Eyüp Sabri Tuncer Japon kiraz çiçeği gibi sık kullanılan kokulardan bir diğeri de güldür.

Kolonya koku çeşitleri arasında sıklıkla tercih edilen gül, yasemin gibi farklı aromalarla da harmanlanır. Zeytin çiçeği kolonyası ise severek kullanacağınız özel bir aromadır. Hafif bir yapıda olan ama uzun süre kalıcılığını devam ettiren bu çeşit de günün her anına yakışır türdendir. Tam bir kokteyl havası için farklı özlerle harmanlanan Rebul yasemin kolonyası ile kendinizi meyve bahçesinde gibi hissedersiniz. Hem çiçeksi hem de meyvemsi aromalar içeren yasemin kolonyası, etkili yapısıyla parfümünüzün tahtını sallayabilir.

Doğanın En Güzel Armağanlarını Buluşturan Kolonyalar

Bahçenizden her geçtiğinizde hafızanıza kazınan leylak kokusu ya da baharın habercisi iğde kokusu… Doğanın bize her alanda sunduğu faydaları soluduğumuz havaya taşıyan lavanta kolonyası ve diğer seçenekler arasından zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Nusnus nergis kolonyası hafif yapıdaki kokusuyla her mevsime yakışır niteliktedir. Benzer şekilde dilerseniz leylak kolonyası da kullanabilirsiniz.

Baharatlı aromaları hissetmek isteyenler için safran çiçeği kolonyasını unutmamak gerekir. Tende kalıcı iz bırakan bu koku, özellikle kış aylarına daha çok yakışır.

Kolonya Çeşitlerinde Ferah Esintiler

Sprey kolonya kullanıcıları, meyve esansları taşıyan ürünleri de sıklıkla tercih eder. Mandalina kolonyası bu noktada vazgeçilmezlerden biridir. İştah açıcı yapısı, ferahlatıcı aroması ve kalıcı etkisiyle herkese hitap eden bu koku, özellikle yaz aylarında iyi bir seçimdir. Eyüp Sabri Tuncer Bodrum mandalinası misklerle dans eden orta notada aldehitle buluşan bileşimiyle sizi kolayca etkisi altına alır.

İhtiyacınız olan ferahlatıcı bir etkiyse Rebul Aqua’yı da deneyebilirsiniz. Taze limon ve yeşil yaprakları buluşturan ürün, yorulduğunuz ve rahatlamak istediğiniz her an size ferahlatıcı etkisiyle eşlik eder. Eyüp Sabri Tuncer çeşme limonuyla aynı etkiyi hissetmeniz mümkündür. Sadece limon değil okyanus esintilerini sizinle buluşturan ürünler de kendinizi daha iyi hissetmek adına kullanabileceğiniz türdendir. Eyüp Sabri Tuncer okyanus ile günün her anında aradığınız ferahlığı hissedebilirsiniz. Yeşil fesleğen ve galbanum notalarının buluşması Rebul Nature da dinginliğinizi bambaşka bir boyuta taşır.

Teninize Klasik Bir Dokunuş: Limon Kolonyası

100 ml ve 200 ml kolonya gibi farklı seçenekler ile her an yanınızda taşıyacağınız ürünlere sahip olabilirsiniz. 100 ml kolonya daha küçük bir ebatta olduğu için rahatlıkla çantada taşınır. Hediyelik kolonya özellikle hasta ziyaretleri sırasında tercih edilir. Hediyelik cam şişe kolonya satın alarak siz de yakınlarınıza hoş bir armağan sunabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için 1 LT kolonya idealdir. Küçük şişelere doldurarak kullanabileceğiniz litrelik ürünlerin yanı sıra Eyüp Sabri Tuncer pompalı kolonya gibi ürünler de vardır.

Erkekler İçin Bakımın Vazgeçilmez Parçası: Tıraş Kolonyaları

Erkek kolonyası tıpkı parfümlerde olduğu gibi farklı kokulardan meydana gelir. Kolonya erkekler için aynı zamanda bir bakım ürünü niteliği de taşır. Eyüp Sabri Tuncer traş kolonya gibi seçkin kokulara sahip ürünler, tıraş sonrasının olmazsa olmazıdır. Aromatik ve fresh kokuları buluşturan yapısının yanı sıra içerdiği aloe vera jeliyle onarıcı bir etki yapan bu tıraş kolonyası, cildinizi adeta tazeler. Tıraş, iğde kolonyası ve daha çok sayıda çeşit için siz de Nusnus’u tercih edebilir ve siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.