Sort
Total of 13 products are displayed.

Oda Kokuları

Oda kokuları, kalıcı bir etki yaratan ve bulunduğunuz ortamın atmosferini değiştiren ürünlerdir. Bu kokular aromatik bitkilerden elde edilir. Çubuk ve sprey formunda üretilen ürünlerin kullanım şekilleri de birbirinden farklıdır. Ev kokusu, insanların hafızalarında önemli bir yere sahiptir. Her ev ayrı bir koku taşır. Bu kokuyu güzelleştirmek ise sizin elinizdedir. Ortam kokusu psikolojinizi de ciddi oranda etkiler. Kendinizi her daim enerjik hissetmek ve konsantrasyonunuzu artırmak için modunuza uygun ürünleri Nusnus’tan satın alabilirsiniz.

Oda Kokuları Çeşitleri

Oda kokuları çeşitleri arasında en sık kullanılan çubuk formunda olan ürünlerdir. Çubuklu oda kokusu, sabit bir noktada durur ve etkisini tüm odaya yayar. Tercih edebileceğiniz aromalar arasında gül, okyanus esintisi ve lavanta gibi seçenekler vardır. Koku çubukları, sıvının içerisine bir kısmı dışarıda kalacak şekilde yerleştirilir. Kokunun etkisini daha fazla hissetmek için belirli aralıklarla çubukların sıvı içinde kalan kısmının değiştirilmesi gerekir. Kalıcı oda kokuları ortamda bulunan ve kötü olarak nitelenebilecek kokuları da bastırır.

Çubukların yanı sıra sprey formunda olan ürünler de vardır. Bu ürünlerde bulunan mikro kapsül teknolojisi, kötü kokuyu baskılamadan yok eder. Spreyi istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Çevre dostu olan bu ürünler, kullanım sırasında doğaya zehirli gazlar yaymaz. Hediyelik oda kokusunu ise sevdiklerinize armağan etmek için satın alabilirsiniz. Set halinde satılan bu ürünlerin içerisinde mum, mumluk gibi parçalar bulunur.

Oda Kokularının Faydaları

Bambu koku çubuklarının yanı sıra tercih edebileceğiniz bir diğer ürün de bambu naftalindir. Bu ürün ferahlatıcı bir etki sunar ve zararlı bakterilerin yok edilmesine yardımcı olur. Oda parfümü kullanmak istemeyenler, bu ürünleri tercih edebilir.

Ev parfümü kullanmak, psikolojiniz üzerinde olumlu etkiler yaratır. Sevdiğiniz kokuyu her an hissederek negatif duygularınızı geride bırakabilirsiniz. Oda kokusu sprey özellikle bozulan bir yemekten ya da farklı bir nedenden dolayı ani bastıran kötü kokuları yok etmek için etkili bir çözümdür.

Oda Kokularının Fiyatları

Kaliteli oda kokularını sizlere en uygun fiyatlardan sunan Nusnus’tan her odanız için özel bir tercih yapabilirsiniz. Bu sayede evinizde istediğiniz gibi bir atmosfer yaratabilir, olumlu duygularınızı daha rahat şekilde açığa çıkarabilirsiniz. Hemen sipariş vererek en sevdiğiniz kokuyu tükenmeden alabilirsiniz. Ayrıca diğer kozmetik ürünler ve kişisel bakım ürünlerini sitemizden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.