Sort
Total of 7 products are displayed.

Saç Bakım Yağları

Saçlar bir kadının belki de en önemli aksesuarıdır. Dolayısı ile saçlarına ayrı bir özen gösterme ve sık sık bakım yapma ihtiyacı duyarlar. Yüzyıllardır doğanın sunduğu mucize bitki özlerinden elde edilen saç bakım yağları, saçları besler ve bakım yapar. Sahip olduğu bu etkileri doğadan ve bitkilerden alan bitkisel saç bakım yağları, saçları korur güçlendirir. Doğanın ve bitkilerin izlerini taşıyan bu özel ürünler her saç tipi için özel olarak üretilmektedir. Günlük bakım rutinimizin bir parçası olan bitkisel saç bakım yağı çeşitlerine Nusnus farkıyla sahip olabilirsiniz.

Doğanın mucizesi yağların sunduğu bu benzersiz gücü siz de saç bakım rutininize ekleyebilirsiniz. Rutin saç bakımlarınıza eklediğiniz bitkisel ürünler sayesinde hem kısa zaman içinde hem de etkin bir sonuç alabilirsiniz.

Bitkisel Saç Bakım Yağları Nasıl Kullanılır?

Zaman içerisinde sağlıksız yaşam koşulları, hava kirliliği ya da stres ve yaşa bağlı olarak saçlar canlılığını, parlaklığını ve yumuşaklığını yitirebilir. Bu durumlarla karşı karşıya kalan herkes saç bakım rutininin içine bitkisel saç bakım yağlarını eklemelidir. Çeşitli özelliklere sahip olan bakım yağlarını en etkili şekilde kullanmanın yollarını birlikte inceleyelim.

  • Günlük besleyici bakım ürünü olarak kullanılır; gün içerisinde saçlarınızda kuruluk hissediyorsanız ya da olduğundan daha canlı bir görünüme sahip olmalarını bekliyorsanız birkaç damla argan yağı imdadınıza yetişir. Besleyici ve canlandırıcı etkiye sahip olan bu yağ, günlük besleyici bakım ürünleriniz arasında yerini almalıdır. Günlük rutinleriniz içine ekleyeceğiniz lavanta suyu ile hem saçlarınızın ferahlamasını hem de mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz.
  • Yoğun nem vermek için kullanılır; Saç tellerini yumuşaması ve yeniden yapılanması için, saçlarınıza duş öncesi uygulayabilirsiniz. Saçlarınız şampuanlamadan 10 dakika kadar önce birkaç damla bakım yağı damlatabilirsiniz. Rutinleriniz arasına eklediğiniz ve duşa girmeden 10 dakika önce sürüp bekledikten sonra duruladığınız saçlarınız gün geçtikçe eski canlı ve parlak haline kavuşacaktır.
  • Boya öncesinde saçları korumak için kullanılır; boya içinde barındırdığı bazı maddeler sebebiyle zamanla saçları matlaştırabilir. Boya işleminden 1 gün önce, birkaç damla bitkisel saç bakım yağlarından birini uygulayarak saçlarınızı boya işlemine hazırlayabilirsiniz. Böylece boyanın saçlarınızı kurutmaması için korkmadan düzenli olarak bu işlemi tekrar edebilirsiniz.
  • Banyo rutinlerine eklenebilir; yağ içeren bitkisel saç bakım ürünleri saçların canlanmasında ve güçlenmesinde oldukça fazla etkilidir. Saçlarına banyoda da yağlarla bakım yapabilir ve bunu bir alışkanlık haline getirebilirsiniz. Özellikle canlılık ve parlaklık veren bitkisel saç bakım yağları ile saçlarınız destekleyerek, yumuşacık, parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Argan Yağı Ne İşe Yarar?

Argan yağı, vitamin yönünden zengin bir yağ çeşididir. Antioksidan içerir. İçerinde yer alan yağ asitleri sayesinde hem saçlar hem de cilt beslenir. Kullandığınız argan yağının %100 doğal ve saf olması büyük bir öneme sahiptir. Her geçen gün daha da popüler olması sebebiyle UNESCO, Arganio Spinosa ağaçlarının yetiştiği bölgeyi koruma altına alınmıştır. Nusnus bitkisel ürünleri içinde yer alan argan yağını güvenle alabilirsiniz.

Siz de saç ve cilt bakımınızda argan yağını kullanmak istiyorsanız, bakım rutinleriniz içine ekleyebilirsiniz. Argan yağının güçlü bir E vitamini deposu olması nedeniyle saç bakımında önemi büyüktür. Antioksidan ve nemlendirme etkisine sahip olan argan yağının saç köklerini beslediği ve saç derisine nem desteği sağladığı bilinir. Böylece saçlarınızdaki kuru ve cansız görünümün ortadan kalmasını desteklemiş olursunuz. Saçlarınızın ışıltısını ve yumuşaklığını yeniden kazanmasına yardımcı olan bu mucizevi yağa sahip olmak için Nusnus’a göz gezdirmenizin tam zamanı! Saç bakımı rutinlerinize bitkisel saç bakım yağlarını eklemek için zaman kaybetmeyin.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.