Sort
Total of 23 products are displayed.

Şampuan

Şampuan, bireysel hijyen sağlamada en önemli araçlardan biridir. Düzenli olarak yıkanması gereken saçlarınızın her zaman sağlıklı olması için en kaliteli şampuan çeşitlerini seçmeniz gerekir. Kalitenin yanı sıra kimyasalların vücudunuza zarar vermemesi için zeytinyağlı şampuan gibi içerik yönüyle doğal ürünler kullanmanız da son derece önemlidir. Doğal şampuan çeşitleri içerdiği bitki özleri ile saçınızın ihtiyacı olan bakımı kolayca sağlar.

Sarımsak, lavanta, argan yağı, aloe vera, defne ve ısırgan otu; saça faydası oldukça fazla olan ve kadın şampuanlarında sık sık yer alan bileşenlerdir. Bu bitkilerin her birinin farklı faydası olduğu için saçınızın yapısına ve mevcut problemine uygun içeriğe sahip saç şampuanlarını satın almanız daha doğru olur.  Şampuanlar bazen boyaların yerini de alabilir. Siyah şampuan içeriğinde bulunan doğal özlerle renk verici pigmentleri harekete geçirerek beyazlayan saçları tekrar eski rengine kavuşturur.

Doğallığıyla Ön Plana Çıkan Mecitefendi Şampuanları

Doğallığı ön plana alan markaların başında Mecitefendi gelir. Mecitefendi şampuan zengin bitki özleriyle hazırlanarak farklı problemlerin giderilmesinde önemli rol oynar. Keratinli, siyah sarımsaklı, atkuyruğu bitkisi katkılı ve Hindistan cevizli şampuanlar; markanın üretimini yaptığı ürünlerden bazılarıdır. Mecitefendi atkuyruğu şampuanı, hızlı bir şekilde saçlarının uzamasını isteyenler için ideal bir üründür. Silikon, paraben içermeyen bu ürün, doğal yapısıyla saçınızı korur. Hayvansal madde içermemesi vegan yaşam tarzına sahip kişilerin de bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanmasını sağlar.

Zayıf ve cansız saçlar için kafeinli şampuan kullanılabilir. Argan yağlı şampuan ise bakım yapmasının yanı sıra saçınızın ahengini artırır. Saç derisinde çeşitli problemler bulunanlar için özel olarak geliştirilen ardıç şampuanı size Mecitefendi tarafından sunulan bir diğer üründür. Aynı zamanda badem yağlı şampuan da bakımlı bir görüntü için idealdir.

Özel Formülleriyle Dermoday Şampuanları

Yağlı saçlar için şampuan seçimi son derece önemlidir. Hatalı seçimler saçınızı sık sık yıkasanız bile yağlanmanın artmasına sebep olur. Dermoday yağlanma karşıtı şampuan, bu sorunla baş edebilmeniz için zengin bir içeriğe sahiptir. Akdeniz sahil çamı, tamanu ve sarımsak ile zenginleştirilen formülüyle göz dolduran ürün; SLS, SLES ve ALS içermez. Bitkisel keratin şampuan olma özelliği de taşıyan ürün sık yıkama için uygundur. Sebum salgısını kontrol altına alan lavantalı şampuan, size özel bir diğer formüldür. Kuru saçlara özel şampuan arayışında olanlar, Dermoday kalitesine güvenebilir.  Macadamia ve zeytin yaprağı içeren kuru saçlar için şampuan, nem dengesini koruyarak daha canlı bir görüntü açığa çıkarır.

Farklı İçerikleriyle Ziaja Şampuan

Sütlü şampuan gibi ürünler, hayvanlardan elde edilen zengin bileşenlere sahip maddelerin saçınıza olan faydalarından yararlanır. Ziaja keratin bakım şampuanı olarak da kabul edilen, keçi sütü içeren bu ürünüyle kırılmaları önler ve kolay tarama sağlar. Markanın kakao yağı ve zeytin içeren ürünleri de vardır. Bunun yanı sıra ballı şampuan mucizesi, denemeniz gereken ürünler arasındadır.

Dökülen Saçlar İçin Şampuanlar

Her saçta zamanla farklı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunları; saç dökülmesi, kepek, yağlanma, kuruluk ve saç diplerinde kaşıntı olarak sıralamak mümkündür. Saç dökülmesine karşı şampuanlar, saçlarınızın kökten uca sağlıklı bir yapıya kavuşmasını ve köklerin harekete geçirilmesini sağlar. Dökülen saçlar için şampuan çeşitlerinin içerisinde en çok kullanılan bileşen sarımsak, defne ve ısırgan otudur.

Defne şampuanı, kepeğin önlenmesinde de son derece etkilidir. Farklı markalara ait sarımsaklı şampuan çeşitlerini kullanarak saçınızın istediğiniz gibi gürleşmesini sağlayabilir ve düzenli kullanımla dökülmeyi durdurabilirsiniz. Aynı etkiyi ısırgan şampuanıyla da elde edebilirsiniz. Yeni yeni popüler olmaya başlayan bir diğer ürün ise siyah sarımsak şampuanıdır. Bu ürün; saç derisindeki problemleri, ısırgan otlu şampuan gibi gidererek dökülmeyi ortadan kaldırır. Tüm saç şampuanı çeşitlerine Nusnus'tan ulaşabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.