Sort
Total of 46 products are displayed.

Tütsü

Tütsüler, farklı şekillere sahip olan ve bitkisel kokuların yayılmasını sağlayan ürünlerdir. Tütsü çeşitleri, antik uygarlıklar döneminde bile kullanışmıştır. Bu ürünün kullanılmasındaki amaç genellikle ortamda bulunan negatif enerjiyi almak ve dinginlik sağlayacak bir koku açığa çıkarmaktır. Böylece insanlar kendilerini daha iyi hisseder. Tütsülerin en yaygın şekilde kullanılanı çubuk şeklinde olanlardır. Nusnus’ta birbirinden güzel kokan tütsüleri ve bunları koymak için gerekli tütsülükleri bulabilirsiniz.

Tütsü Çeşitleri

Kokular, insan hafızasında derin izler bırakır ve farklı psikolojik etkiler yaratır. Kötü bir olay anında burnunuza çalınan kokuyu, yıllar sonra duyduğunuzda bile o ana dönebilir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Aynı zamanda mutlu anlarınızdaki kokuları hatırladığınızda güzel duygularınız da açığa çıkabilir. En sevdiğiniz aromalara sahip çubuk tütsüyü satın alarak bu etkiyi dilediğiniz her an hissedebilirsiniz. Aloe vera, amber, çikolata, çilek ve misk gibi daha nice koku arasından zevkinize, burcunuza ya da modunuza göre seçim yapabilirsiniz.

Doğal tütsü çeşitleri arasında yer alan çikolata kokusu, mutluluk hormonunu salgılayarak kendinizi daha neşeli hissetmenizi sağlar. Vanilyalı tütsü ise romantik buluşmalar için ideal bir üründür. Misk tütsü de romantik duygularınızı oldukça yükseltir. Yasemin tütsüsü ferah kokusuyla sizi büyüler. Flute tütsü ürünlerini meditasyonunuzun tamamlayıcı olarak da kullanabilirsiniz.

Doğayı Ayağınıza Getiren Tütsü Çeşitleri

Kokulu tütsüler; odaklanmayı artırıcı, nazar giderici özellikleri nedeniyle de tercih edilir. Nazar için en çok tercih edilen biberiye tütsüsüdür. Sadece evlerde değil iş yerlerinde de bu ürünleri kullanarak daha verimli bir çalışma ortamı elde edilebilir. Tarçın tütsüsünün enerji sağlayıcı etkisini, dilerseniz siz de ofisinize taşıyabilirsiniz. Bu noktada amber tütsüsü de iyi bir seçimdir. Sakinleşmek isteyenlerin en çok kullandığı ürün aloe vera tütsüsüdür.

Kötü kokuları baskılamak için kullanılan tütsüler sayesinde evinize her zaman hijyenik bir koku hakim olur. Papatya tütsüsü ile hafif ama baharı çağrıştıran bir kokuyu evinizin her noktasına ulaştırabilirsiniz. Siz de bu geniş ürün alternatifleri arasından seçiminizi yaparak gününüzü güzelleştirmek için önemli bir adım atabilirsiniz. Nusnus’un tütsü fiyatlarında sunduğu avantajlı seçeneklerden yararlanmak için hemen siparişinizi verin!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.