Sort
Total of 2 products are displayed.

Göz Farı

Bakım ve güzellik dendiğinde aklan gelen makyaj malzemeleri içinde en çok dikkat çeken ürünlerden biri göz farıdır. Göz farı hem renk çeşitliği ve kullanım kolaylığı ile hem de günlük makyajınızın ve özel günlerde yaptığınız makyajın dikkat çekici olmasıyla oldukça fazla ilgi görür. Göz farı paleti içinde yer alan çeşitli renk seçenekleri sayesinde her tarzınızla uyum sağlayacak görünümler ortaya çıkarabilirsiniz. Nusnus ürünleri içinden seçeceğiniz far paleti ile makyaj yapmayı çok seveceksiniz.

Makyaj malzemeleriniz içine ekleyeceğiniz çeşitli tonlardaki göz farları ile sizde girdiğiniz ortamda hemen fark edilebilirsiniz. Kolay uygulanabilen ve kolay temizlenebilen bu ürünler, makyaj çantanızın önemli parçalarından biridir. Kaliteli sonuçlara ulaşacağınız ürünler ile makyaj yapmak sizin için bir külfet olmayacak. Göz bölgesine uygulanacak olan ürünlerin titizlikle üretilmiş olması çok önemlidir. Makyaj yaparken belli başlı inceliklere dikkat ederseniz hiçbir sorun yaşamadan uzun süre aynı ürünleri kullanabilirsiniz.

Göz Farı Çeşitleri

Her makyaj malzemesi çeşidinde olduğu gibi göz farında da birçok faklı seçenek bulunmaktadır. Kullanıcılar ürünü satın almadan önce detaylı bir araştırma yapar. Göz makyajı uygulamasına başlamadan önce hangi renk ve hangi yapıdaki ürünlere ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. Günlük kullanımlarınız için ayrı yapı ve renklerde ürünler, özel günler için yapacağınız makyajlarda ise farklı renk ve yapıdaki ürünler içinden seçim yapabilirisiniz. Kremsi yapıda bir far seçebileceğiniz gibi toz farlar içinden de seçim yapabilirsiniz.

Günlük makyajınızda simsiz far paleti ya da mat tonlarda göz farı kullanmak daha uygun bir tercih olacaktır. Parlak göz farları ise daha çok özel günlerde tercih edilen ürünlerdir. Birlikte uyum sağlayacağını düşündüğünüz renkleri de bir araya getirebilirsiniz. Göz üzerinde birden fazla renk görmekten hoşlanan kişiler genellikle çoklu farlar ile renk geçişleri yapmaktan hoşlanır. Sadelikten yana olan kişiler ise makyajlarında tek renk üzerinde yoğunlaşır.

Çoklu far paleti tercih eden kullanıcılar, genellikle çok farklı tarzları bir arada kullanmayı tercih eden kişilerdir. Günlük yaşamında sadelikten ve doğallıktan yana olan kişiler ise genellikle nüde renklere ağırlık verir. Nude göz farı,  hafta sonları bir kahvaltıya giderken ya da bir kahve içmek için sevdiklerinizle buluşurken ideal bir seçim olacaktır.

Daha dikkat çekici makyaj yapmaktan hoşlananlar ve daha çok gözlerine dikkat çekmek isteyenler ise ışıltılı renklere daha çok yönelir. Özel bir kutlamaya katılırken giyim tarzınız kadar makyajınızla da dikkat çekmek istiyorsanız, ışıltılı far paleti tam size göre! Nusnus göz farı kategorisinde yer alan ışıltılı terracotta göz farı tam da aradığınız ışıltıyla buluşmanızı sağlıyor.

Göz Farı Nasıl Kullanılır?

Göz kapaklarına boyutlu bir görünüm vermek isteyenlerin en az üç farklı tonda far kullanmaları daha iyi bir sonuç almalarını sağlar. Boyutlu bir görünüm için aynı rengin farklı tonlarını kullanabileceğiniz gibi kontrast renkler de tercih edebilirsiniz. Nusnus göz farı paletleri içinde yer alan uyumlu beş renk ile göz makyajınız için mükemmel seçimler yapabilirsiniz.

Göz makyajınızda far kullanmadan önce yüz ve göz şeklinizi doğru belirlemeniz gerekiyor. Yuvarlak gözler kahverengi far ile gözlerine çekiklik kazandırabileceği gibi badem göz şekline sahip olanlar da koyu renk farlara yönelebilir. Düşük göz yapısına sahip olanlar ise kirpik diplerinde koyu renkli farlardan kaçınmalı ve açık renkli farları tercih etmelidir.

Her seçilen rengin makyajınıza bambaşka bir boyut kazandıracağını da unutmamanız gerekir. Beklentilerinize ve tarzınıza uygun seçeceğiniz ürünlerle istediğiniz sonucu almanız kaçınılmazdır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.