Honey World Organik Propolis 30 ml

(0)
Ürün Kodu : NS-01147
199,00 TL
Kapıda Ödeme İmkanı
Aynı Gün Kargo
Planlanan Teslimat
:
20.04.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Propolis; arıların bitki filiz ve tomurcuklarından topladığı, kovan giriş deliğine, çatlak ve kırıkları kapattığı anti bakteriyel, özelliklere sahip yapışkan ve reçinemsi bir arı ürünüdür.
  Arılar propolisi kovanın temizlenmesinde kullanırlar. Bu yüzden kovanın içi ameliyat hane kadar sterildir. Propolis aynı balda olduğu gibi bakteri ve virüsleri kabul etmez. Propolis doğal antibiyotiktir.
  Tozanlı yaylasında propolis ağırlıklı olarak ağaçların ve çiçek tomurcuklarından oluşmaktadır. Yaylalarımız yerleşim yerine ve asfalta 10 km uzaktadır. Bunun yanı sıra binlerce kır çiçeklerinden oluşan yöremiz propolisinde kalitesini arttırmaktadır.
  Propolisimiz su bazlı olduğundan dolayı organiğe uygun bir şekilde İSO 22000 gıda güvenliği sertifikasına sahip Engür Bal işletmemizde paketlenir ve şifa vermek için sizlere sunulur.

  FAYDALARI:

  Antibiyotik etki içerir.
  Diş çürüklerini ve plakların önlediği ve dişlerin beyazlatılmasına yardımcı olur.
  Diş eti hastalıklarına iyi gelir.
  Yaraların çabuk iyileşmesini sağlar.
  Vücudumuzdaki kanserli hücrelerin büyümesini engeller.
  Burun iltihabı hastalıklarına iyi gelir,
  Sindirim sistemi hastalıklarına iyi gelir.
  İnsan vücudundaki iltihapları giderir.
  Ülser ve gastrite karşı arı sütü ile birlikte kullanılabilir.
  Mantar ve zor öldürülen virüsler ve bakteri çeşitlerini engeller.
  Günümüzdeki bilim adamlarının da dile getirdiği gibi olup, insan vücudundaki yaranın üzerini kapatır hava ile temasını keser ve etkisiz hale getirir.

  NASIL TÜKETİLİR?

  Organik su bazlı propolis 1 yaşından sonra çocuklar tarafından ve yetişkinler tarafından tüketilebilir. Herhangi bir başka bir uzman tarafından size özel bir kullanım tavsıye edilmemişse 1 yaşından sonra 2 yaşına kadar 5 damla . 2 yaşından 4 yaşına kadar 10 damla 4 yaşından sonra tüm çocuklar ve yetişkinlerde 20 damla kullanılmasını tavsiye ederiz. Organik su bazlı propolis’i süt, meyve suyu, su gibi içeceklere damlatarak içebilir yada doğrudan tüketilebilirsiniz. Kullanmadan once şişeyi iyice çalkalayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.