Kuru Kayısı Sarı Jumbo

(0)
Ürün Kodu : NS-02648
650,00 TL
Kapıda Ödeme İmkanı
Aynı Gün Kargo
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • İade & Teslimat
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar
  • Kayısının farklı bir kurutma metoduyla kurutulması sonucu elde edilmektedir. Bu özel kurutma esnasında kayısının içerisindeki özü buharlaşmakta ve bu sayede ürünün besin değerinde her hangi bir kayıp olmadan kurutulması sağlanmaktadır. Sarı kayısı kalsiyum, potasyum, fosfor, A, C vitamini ve demir açısından oldukça zengindir. İçerisinde yer alan vitamin ve mineraller ile bedenin sağlıklı kalmasını ve farklı pek çok rahatsızlıkla mücadele etmesine yardımcı olmaktadır.

    Birçok yararı bulunan sarı kayısının üç önemli faydası öne çıkmaktadır. Bunlardan ilki içerisinde bulunan selüloz ve peklik ile düşük dereceli bir müshil olarak kabızlığın giderilmesinde kullanılmasıdır. İkincisi ise öğünlerden önce alınacak 2-3 kayısının hazımsızlığa iyi gelmesidir. Üçüncü olarak ise demir oranı yüksek olan kayısı ile kan hücresi oranının az olması neticesinde kendini gösteren anemi tedavisine yardımcı olmaktadır.

    Lifli yapısı ile diyet açısından harika bir ürün olan kayısı kilo kontrolünde de öne çıkan bir ürün olma özelliğine sahiptir.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.