Sort
Total of 17 products are displayed.

Maskara

Kirpiklerin uzun ve hacimli görünmesini sağlayan maskaralar, makyaj malzemeleri içerisinde ilk sıralarda yer alır. Her geçen gün yeniden formüle edilen birbirinden farklı özelliklere sahip olan maskaralar, kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Maskara, göz gibi hassas bir bölgenin çevresinde uygulanacağı için tamamen doğal içerikli, zarar vermeyen malzemeler içermesi çok önemlidir. Bu duruma hassasiyetle yaklaşan üreticiler, doğal üretim anlayışı ile hareket ediyor. Nusnus tarafından tüm beklentilerinize cevap verecek şekilde satışa sunulan maskaralar, makyaj yapmayı daha da keyifli hale getiriyor.

Eski çağlardan günümüze kadar çeşitli yöntemlerle üretilen maskara çeşitleri kadınların gözlerine daha derin ve anlamlı bakışlar katmayı amaçlamıştır. Kirpiğinin kısa olmasından şikayetçi olanlar için kirpikleri uzun gösteren, hacminden şikayetçi olanlar için ise dolgun ve hacimli gösteren maskaralar, çeşitli renk seçenekleri ile makyajın tamamlayıcısı olarak görülmektedir.

Maskara Çeşitleri

Çeşitli özelliklerde üretilen maskaralar, her tarz makyaj ile uyum sağlayabilir. Kullanıcının istediği görüntüye kavuşması için oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Her beklentiye yanıt verecek maskaralar; boyut, renk, kirpiğe yaptığı etki ve fiyat olarak farklılıklar gösterir. Genellikle siyah rengine alışkın olduğumuz rimel çeşitleri, günümüzde çok daha geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Siyah rengin gözlere kattığı anlam ve derinliğe karşılık, mavi, pembe ve yeşil gibi renkler özellikle yaz aylarında çok fazla tercih ediliyor.

Daha derin ve keskin bakışlara sahip olmak isteyen kadınlar ise tercihini mor renkten yana kullanıyor. Renk seçenekleri içinde bir diğer göze çarpan pembe rimel ise eğlenceli ve genç bir görüntü sergilemek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Maskaraların boyutları da farklılık gösteriyor.  Profesyonel bir makyaj için büyük boy rimeller kullanılırken, yolculuk sırasında ya da gün içerisinde yapılacak uygulamalarda fazla yer kaplamayacak küçük boy rimeller tercih ediliyor.

Maskaraların kirpikte yarattığı etkiye göre; dolgunluk, hacim veren ya da uzunluk sağlayan çeşitleri de bulunuyor. Bu özelliklere sahip rimeller içinden yapılan seçimlerle, gözlerde istenen etki yaratılıyor. Etkili bakışlara sahip olmak isteyen, olduğundan çok daha uzun ve yoğun kirpiklere kavuşmak isteyenler için takma kirpik efektli maskaralar ideal bir seçimdir. Trendleri takip etmek ve yeni çıkan rimel çeşitlerinden birine sahip olmak için Nusnus’a mutlaka göz gezdirin!

Kirpik Tipine Uygun Maskara Seçimi Nasıl Yapılır?

Birçok seçenek arasından tercih yapmak hiç kolay değil. Seçim yapmadan önce beklentilerinizi doğru tespit etmelisiniz. Beklentinize, cilt ve göz renginize göre yapacağınız seçimler daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. En iyi maskara seçenekleri içinden belirleyeceğiniz kendinize uygun ürünler, mükemmel sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Kısa yapıda kirpiklere sahip olanlar için uzun gösteren ve siyah renkte maskaralar çok daha uygundur. Kirpiklerinin daha kıvrık görünmesini isteyenler için kirpik kıvıran maskara çeşitleri ideal bir seçim olacaktır. Böylece düz yapıdaki kirpiklerinizi kıvrık bir yapıya dönüştürebilirsiniz. Seyrek kirpiklere sahip olanlar ise daha doldun bir görüntü vermek için önce beyaz maskara ile ilk katı oluşturabilir ardından dolgunlaştırıcı rimel seçimi ile istediği gür ve dolgun görünüme ulaşabilir.

Gözlere derinlik katmak için uygulanan siyah renk maskaralar birçok kadının vazgeçilmezidir. Ancak günümüzde oldukça fazla renk seçeneğine sahip olan maskara çeşitleri içinden ten ve göz renginiz ile uyum sağlayacak seçimler yapabilirsiniz. İstediğiniz efekti yaratmak için ilk olarak kaliteli bir ürüne sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız! Nusnus güvencesiyle sahip olabileceğiniz kaliteli ve güvenilir maskara çeşitleri ile hem günlük makyajınızla hem de özel günlerde fark yaratabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.